Літня шина Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T
Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T 215/65 R16 106 T 215/65 R16 109 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fulda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fulda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T
Усі ціни 26 →Шина Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T | 3 975 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106/104T | 3 973 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106/104T | 4 510 грн. |
Fulda Conveo Tour 2 (215/65R16C 106T) | 4 614 грн. |
Летние шины Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106/104T 1001147307 | 4 227 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T
Ціни на Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T |
---|---|---|---|---|
Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 106T | від 3 973 грн. | 26 пропозицій | ||
Fulda Conveo Tour 2 215/65 R16C 109T | від 3 989 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →