Кулер Cooler Master MasterAir MA620P (MAP-D6PN-218PC-R1)
Відео 14Фото 9 |
Cooler Master MasterAir MA620P
Тип:активний кулер
Призначення:для процесора
Socket Intel:775, 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200
Socket AMD:AM2/AM3/FM1/FM2, AM4
Вентилятор:⌀ 120 мм
Оберти:до 1800 об/хв
Теплових трубок:6 шт
TDP:200 Вт
Висота:165 мм
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики MasterAir MA620P
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MasterAir MA620P
Усі ціни 20 →Cooler Master MasterAir MA620P (MAP-D6PN-218PC-R1) | 3 379 грн. |
Кулер CoolerMaster MasterAir MA620P (MAP-D6PN-218PC-R1) | 3 388 грн. |
Кулер CoolerMaster MasterAir MA620P (MAP-D6PN-218PC-R1) | 3 379 грн. |
Процессорный кулер Cooler Master (MAP-D6PN-218PCR1) MAP-D6PN-218PC-R1 | 2 853 грн. |
Cooler Master MasterAir MA620P (MAP-D6PN-218PC-R1) | 3 090 грн. |
ще 15 пропозицій
10 березня 2021, 18:36
Будет ли сильно греться процессор Ryzen 7 5800x? #
Будет ли сильно греться Ryzen 7 5800x с этим кулером или лучше взять сво (жидкостное охлаждения) Asus TUF Gaming LC 240 RGB
27 лютого 2020, 21:12
MSI B450-A PRO MAX,Cooler Master MasterBox MB511 RGB #
поместится ли он в этот корпус? и не будет мешать он остальным деталям?
3 лютого 2020, 22:29
Nzxt h 500 белый #
я влезет ли он в него учитывая то что его высота и высота башни 165
подскажите плиз
Показано 3 із 7 запитань
ще 4 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →