Водяне охолодження ARCTIC Liquid Freezer II 420 (ACFRE00092A)
Відео 32Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ARCTIC 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ARCTIC.
Купити ARCTIC Liquid Freezer II 420
Усі ціни 32 →Arctic Liquid Freezer II 420 (ACFRE00092A) ACFRE00092A | 4 999 грн. |
Система водяного охолодження Arctic Liquid Freezer II 420 (ACFRE00092A) | 5 499 грн. |
Кулер Arctic Liquid Freezer Ii - 420 (ACFRE00092A) | 6 180 грн. |
Система водного охлаждения Arctic Liquid Freezer ii - 420 (acfre00092a) | 4 886 грн. |
Велетенські розміри
Arctic Liquid Freezer II 420-представник відносно нового форм — фактора СРО з радіатором довжиною 420 мм.з одного боку, такі моделі є найбільш високоефективними, з іншого-дуже вимогливими до місткості корпусу ПК (асортимент сумісних корпусів сильно обмежений).
Несподіваний помічник
Помпа оснащена невеликим вентилятором, який покликаний вирішити головний недолік водянок в порівнянні з повітряними кулерами — додати обдув зони VRM на материнській платі. Електромотор помпи, маленький VRM-вентилятор і тріо великих вентиляторів управляються синхронно.
Власна розробка
Фірмові вертушки Arctic P14 PWM засновані на довговічному HDB-підшипнику (Fluid Dynamic Bearing). Їх швидкість обертання регулюється від взагалі невиразних на слух 200 об/хв до досить-таки високих 1700 об / хв.у комплекті поставляється знаменита термопаста Arctic MX-4.
Цифрові зміни
А ось паперової книжечки-інструкції по збірці немає-замість неї вкладена картка з QR-кодом. Перейшовши за посиланням, користувач отримує доступ до набагато більш зручної Електронної інструкції, що демонструє процес установки у вигляді GIF-анімації. До того ж, на водянки Arctic поширюється сама Довгострокова на ринку 6-річна гарантія.
Модификації ARCTIC Liquid Freezer II 420
Ціни на ARCTIC Liquid Freezer II 420 |
---|---|---|---|---|
ARCTIC Liquid Freezer II 120 | від 3 885 грн. | 2 пропозиції | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 240 | від 3 891 грн. | 1 пропозиція | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 280A | від 3 995 грн. | 7 пропозицій | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 360 | від 5 396 грн. | 4 пропозиції | ||
ARCTIC Liquid Freezer II 420 | від 4 095 грн. | 32 пропозиції |