Блок живлення Cooler Master XG Platinum MPG-7501-AFBAP-EU
Відео 5Фото 10 |
Cooler Master XG Platinum MPG-7501-AFBAP-EU 650 Вт750 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master XG Platinum MPG-7501-AFBAP-EU
Блок живлення Cooler Master MPG-7501-AFBAP-ЕС | 8 484 грн. |
Блок живлення Cooler Master XG 750W 80+ Platinum (MPG7501AFBAPEU) | 8 487 грн. |
Блок питания Cooler Master MPG-7501-AFBAP-ЕС | 8 490 грн. |
Відеоогляди
Модификації Cooler Master XG Platinum
Ціни на Cooler Master XG Platinum |
---|---|---|---|---|
Cooler Master XG Platinum MPG-6501-AFBAP-EU | від 8 102 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooler Master XG Platinum MPG-7501-AFBAP-EU | від 8 484 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →