Блок живлення Cooler Master V SFX Platinum MPZ-D001-SFBP-B
Фото 13 |
Cooler Master V SFX Platinum MPZ-D001-SFBP-B 1100 Вт1300 Вт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master V SFX Platinum MPZ-D001-SFBP-B
Усі ціни 32 →Cooler Master V1300 SFX PLATINUM 1300W (MPZ-D001-SFBP-BEU) MPZ-D001-SFBP-B | 16 279 грн. |
Блок живлення CoolerMaster 1300W V Sfx Platinum (MPZ-D001-SFBP-BEU) | 14 375 грн. |
Блок питания CoolerMaster 1300W V Sfx Platinum (MPZ-D001-SFBP-BEU) | 14 375 грн. |
Блок живлення CoolerMaster 1300W V SFX Platinum (MPZ-D001-SFBP-BEU) | 16 030 грн. |
Блок живлення COOLER MASTER ATX 1300W D001-SFBP-BEU MPZ-D001-SFBP-BEU | 14 049 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Cooler Master V SFX Platinum
Ціни на Cooler Master V SFX Platinum |
---|---|---|---|---|
Cooler Master V SFX Platinum MPZ-B001-SFAP-B | від 13 699 грн. | 32 пропозиції | ||
Cooler Master V SFX Platinum MPZ-D001-SFBP-B | від 14 049 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →