Блок живлення Cooler Master Elite NEX White 230V MPW-6001-ACBW-B
Фото 6 |
Cooler Master Elite NEX White 230V MPW-6001-ACBW-B |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master Elite NEX White 230V MPW-6001-ACBW-B
Усі ціни 19 →Cooler Master Elite NEX White 600W (MPW-6001-ACBW-BEU) MPW-6001-ACBW-BEU | 2 219 грн. |
Блок питания ATX 600W MPW-6001-ACBW-B COOLER MASTER MPW-6001-ACBW-BEU | 2 024 грн. |
CoolerMaster 600W MPW-6001-ACBW-BEU | 2 199 грн. |
COOLER MASTER MPW-6001-ACBW-BEU | 2 390 грн. |
Блок живлення CoolerMaster 600W (MPW-6001-ACBW-BEU) MPW-6001-ACBW-BEU | 2 219 грн. |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →