Блок живлення Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6001-ACAAB
Відео 13Фото 9 |
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6001-ACAAB |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6001-ACAAB
Усі ціни 29 →Cooler Master MWE V2 Bronze 600W (MPE-6001-ACAAB-EU) MPE-6001-ACAAB-EU | 3 899 грн. |
Блок живлення CoolerMaster 600W Mwe 600 Bronze V2 (MPE-6001-ACAAB-EU) | 3 336 грн. |
Блок питания CoolerMaster 600W Mwe 600 Bronze V2 (MPE-6001-ACAAB-EU) | 3 336 грн. |
Блок живлення 600W CoolerMaster MWE 600 Bronze V2 (MPE-6001-ACAAB-EU) MPE- | 3 729 грн. |
Блок живлення CoolerMaster 600W MWE 600 Bronze V2 (MPE-6001-ACAAB-EU) | 3 872 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
2 0 0 5 |
Відмінний блок живлення серед своїх конкурентів за ці гроші. Коли було перенапруги, блок пішов на захист, все добре спрацювало. Після витягнув кабель із блока живлення (щоб зняти захист) почекав 10 секунд, вставив назад і продовжив займатися своїми справами. Користуюсь ним уже десь 2 роки і жодних нарікань Їх немає Виталий Черепнин: користуюся Cooler Master MPE-7001-ACAAB більше року |
Показано 1 з 7 відгуків
ще 6 відгуків
Модификації Cooler Master MWE V2 Bronze
Ціни на Cooler Master MWE V2 Bronze |
---|---|---|---|---|
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6001-ACAAB | від 3 292 грн. | 29 пропозицій | ||
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-6501-ACAAB | від 4 237 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooler Master MWE V2 Bronze MPE-7501-ACAAB | від 4 114 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →