Блок живлення Cooler Master XG Plus Platinum MPG-6501-AFBAP-X
Відео 11Фото 9 |
Cooler Master XG Plus Platinum MPG-6501-AFBAP-X |
|
Є можливість налаштування підсвічування через утиліту Cooler Master MasterPlus+.
На бічній грані висвічується модель XG650, по центру-логотип, праворуч-чотиризначний індикатор з періодичною зміною демонстрованих значень: швидкості обертання вентилятора, температури компонентів і видаваної потужності.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooler Master 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooler Master.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Cooler Master XG Plus Platinum
Ціни на Cooler Master XG Plus Platinum |
---|---|---|---|---|
Cooler Master XG Plus Platinum MPG-6501-AFBAP-X | від 7 845 грн. | 2 пропозиції | ||
Cooler Master XG Plus Platinum MPG-7501-AFBAP-X | від 7 206 грн. | 4 пропозиції | ||
Cooler Master XG Plus Platinum MPG-8501-AFBAP-X | від 9 922 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →