Всесезонна шина Cooper Discoverer A/T3 LT 265/65 R17 120R
Відео 17Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Cooper Discoverer A/T3 LT 265/65 R17 120R |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cooper 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cooper.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cooper Discoverer A/T3 LT 265/65 R17 120R
Усі ціни 14 →Шина Cooper Discoverer AT3 LT 265/65 R17 120/117R OWL | 7 753 грн. |
Всесезонные шины Cooper Discoverer AT3 LT 265/65 R17 120/117R 1001976430 | 8 241 грн. |
Cooper Discoverer AT3 LT (265/65R17 120R) | 8 266 грн. |
COOPER Всесезонна шина COOPER DISCOVERER AT3 LT 265/65R17 120/117R | 7 851 грн. |
Всесезонна шина COOPER DISCOVERER AT3 LT 265/65R17 120/117R | 7 775 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →