Вантажна шина Copartner CP582 385/65 R22.5 162K
Виберіть розмір вантажної шини
Copartner CP582 385/65 R22.5 162K |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Copartner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Copartner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Copartner CP582 385/65 R22.5 162K
Copartner CP582 (прицепная) 385/65 R22.5 162K PR22 | 14 666 грн. |
Copartner CP582 (прицепная) 385/65 R22.5 162K 22PR | 14 401 грн. |
Copartner CP582 причіпна причіпна (385/65R22,5 162K) 409668 | 14 457 грн. |
Шина Copartner CP582 (причіпна) 385/65 R22.5 162K PR22 | 16 137 грн. |