Теплоакумулятор для котла Tesy V 2000 130 F46 P4 C 2000 л
114 542 грн. Купити! Буферна ємність без теплообмінника Tesy 1900 л. - V 2000 130 F46 P4 C 3038Modernsys.com.uaЗ нами 6 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Tesy V 2000 130 F46 P4 C |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tesy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tesy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Tesy V 2000 130 F46 P4 C:
- тепловтрати 4.4 кВт/24ч
Модификації Tesy V 2000 130 F46 P4 C
Ціни на Tesy V 2000 130 F46 P4 C |
---|---|---|---|---|
Tesy V 200 60 F40 P4 200 л | від 22 344 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 300 65 F41 P4 300 л | від 24 958 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 400 75 F42 P4 400 л | від 28 757 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 500 75 F42 P4 500 л | від 32 271 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 800 95 F43 P4 C 800 л | від 55 147 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 1000 95 C 949 л | від 60 906 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 1500 120 F45 P4 C 1500 л | від 93 668 грн. | 1 пропозиція | ||
Tesy V 2000 130 F46 P4 C 2000 л | від 114 542 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →