Теплоакумулятор для котла Teplobak VTP-3 2000 2000 л
Teplobak VTP-3 2000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teplobak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teplobak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teplobak VTP-3 2000 2000 л
Усі ціни 6 →Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-3 2000 л без изоляции | 96 944 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-3 2000 л без изоляции | 107 715 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-3 2000 л с изоляцией | 111 843 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-3 2000 л с изоляцией | 124 270 грн. |
Аккумулирующий бак Teplobak ВТП-3 2000 л с изоляцией | 124 270 грн. |
Додаткові функції і можливості теплоакумулятора для котла Teplobak VTP-3 2000:
- Бак обладнаний трьома фланцями, які безпосередньо призначені для монтажу додаткових фланцевих теплообмінників або сухих ТЕНів
Модификації Teplobak VTP-3 2000
Ціни на Teplobak VTP-3 2000 |
---|---|---|---|---|
Teplobak VTP-3 400 400 л | від 40 635 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 500 500 л | від 42 957 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 750 750 л | від 51 665 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 1000 1000 л | від 69 660 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 1500 1500 л | від 73 917 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 2000 2000 л | від 96 944 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 3000 3000 л | від 120 551 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 4000 4000 л | від 166 604 грн. | 6 пропозицій | ||
Teplobak VTP-3 5000 5000 л | від 177 827 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →