Блок живлення Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU
Відео 5Фото 11 |
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU
Усі ціни 12 →Блок живлення Corsair RM1200x White (CP-9020276-EU) 1200W CP-9020276-EU | 11 199 грн. |
Блок питания Corsair RM1200x White (CP-9020276-EU) 1200W CP-9020276-EU | 11 199 грн. |
Блок питания Corsair RM1200x White (CP-9020276-EU) 1200W CP-9020276-EU | 10 171 грн. |
Corsair RM1200x Shift White (CP-9020276-EU) | 11 199 грн. |
Corsair RM1200x SHIFT White (CP-9020276) | 10 290 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx SHIFT
Ціни на Corsair RMx SHIFT |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU | від 6 631 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU | від 6 693 грн. | 20 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU | від 6 956 грн. | 31 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020274-EU | від 7 625 грн. | 20 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020253-EU | від 8 599 грн. | 32 пропозиції | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020275-EU | від 9 510 грн. | 20 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU | від 10 397 грн. | 31 пропозиція | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU | від 10 171 грн. | 12 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →