Блок живлення Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU
Відео 5Фото 11 |
Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU
Усі ціни 25 →Corsair RM750x Shift 750W (CP-9020273-EU) White CP-9020273-EU | 7 249 грн. |
Блок живлення Corsair RM750x White (CP-9020273-EU) 750W CP-9020273-EU | 7 249 грн. |
Блок питания Corsair RM750x White (CP-9020273-EU) 750W CP-9020273-EU | 6 650 грн. |
Corsair RM750x SHIFT White (CP-9020273-EU) | 7 249 грн. |
Corsair RM750x SHIFT White (CP-9020273) | 6 890 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Corsair RMx SHIFT
Ціни на Corsair RMx SHIFT |
---|---|---|---|---|
Corsair RMx SHIFT CP-9020251-EU | від 6 577 грн. | 40 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020273-EU | від 6 650 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020252-EU | від 6 956 грн. | 39 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020274-EU | від 7 545 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020253-EU | від 8 599 грн. | 46 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020275-EU | від 9 373 грн. | 26 пропозицій | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020254-EU | від 10 344 грн. | 44 пропозиції | ||
Corsair RMx SHIFT CP-9020276-EU | від 10 064 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →