Вентилятор Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White (CO-9051022-WW)
Фото 9 |
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White
Усі ціни 16 →Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM White Triple Pack (CO-9051022-W | 5 899 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM White Triple Pack (CO-9051022-W | 5 899 грн. |
Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM White Triple Pack CO-9051022-WW | 5 749 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM White Triple Pack (CO-9051022-W | 5 268 грн. |
Corsair iCUE LINK RX120 RGB 120mm PWM Fan Triple Starter Kit White (CO-905 | 5 590 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White
Ціни на Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White | від 5 268 грн. | 16 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black | від 5 468 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →