Водяне охолодження Corsair iCUE LINK H100i LCD Black (CW-9061007-WW)
Фото 12 |
Corsair iCUE LINK H100i LCD Black
Тип:водяне охолодження
Призначення:для процесора
Socket Intel:1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700
Socket AMD:AM4, AM5
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2400 об/хв
2,1-дюймовий РК-екран IPS з роздільною здатністю 480x480 і підсвічуванням 600 кд/м² відображає температуру процесора в реальному часі, ваш анімований GIF-файл, або логотип вашої команди зі швидкістю 30 кадрів на секунду.
У комплект входить системний концентратор CORSAIR iCUE LINK - підключайте до 14 пристроїв iCUE LINK (по сім на порт) у будь-якому порядку. Підтримка нульової швидкості обертання вентиляторів.
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK H100i LCD Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK H100i LCD Black
Усі ціни 18 →Corsair iCUE Link H100i LCD RGB (CW-9061007-WW) Black CW-9061007-WW | 15 449 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE Link H100i LCD RGB Liquid CPU Co | 15 449 грн. |
Система водяного охолодження Corsair iCUE LINK H100i LCD (CW-9061007-WW) | 12 799 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H100i Lcd Rgb Liquid Cpu Cooler Black (CW-9061007- | 15 449 грн. |
Кулер Corsair iCUE Link H100i Lcd Rgb Liquid Cpu Cooler Black (CW-9061007- | 15 449 грн. |
ще 13 пропозицій
Модификації Corsair iCUE LINK H100i LCD Black
Ціни на Corsair iCUE LINK H100i LCD Black |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK H100i LCD Black | від 10 138 грн. | 18 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK H150i LCD White | від 15 481 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H150i LCD Black | від 15 481 грн. | 22 пропозиції | ||
Corsair iCUE LINK H170i LCD Black | від 16 889 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →