Вентилятор Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black (CO-9051018-WW)
Фото 9 |
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black
білийчорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 2100 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black
Усі ціни 16 →Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM Triple Pack (CO-9051018-WW) CO- | 5 899 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM Triple Pack (CO-9051018-WW) CO- | 5 899 грн. |
Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM Triple Pack CO-9051018-WW | 5 749 грн. |
Вентилятор Corsair iCUE Link RX120 RGB PWM Triple Pack (CO-9051018-WW) CO- | 5 468 грн. |
Corsair iCUE LINK RX120 RGB 120mm PWM Fan Triple Starter Kit (CO-9051018-W | 5 590 грн. |
ще 11 пропозицій
Модификації Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black
Ціни на Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black |
---|---|---|---|---|
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack White | від 5 468 грн. | 16 пропозицій | ||
Corsair iCUE LINK RX120 RGB PWM Triple Pack Black | від 5 468 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →