Камера відеоспостереження CoVi Security AHD-501DC-20
CoVi Security AHD-501DC-20 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-501DC-20
Відеокамера купольна CoVi Security AHD-501DC-20 (26665) | 1 130 грн. |
Видеокамера купольная Covi Security AHD-501DC-20 | 979 грн. |
Відеокамера купольна Covi Security AHD-501DC-20 (11279) | 1 131 грн. |
Камера відеоспостереження CoVi Security купольна AHD-501DC-20 | 1 759 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →