Камера відеоспостереження CoVi Security AHD-501WC-30
CoVi Security AHD-501WC-30 |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CoVi Security 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CoVi Security.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CoVi Security AHD-501WC-30
Відеокамера вулична CoVi Security AHD-501WC-30 (26667) | 1 499 грн. |
Видеокамера уличная Covi Security AHD-501WC-30 | 1 190 грн. |
Відеокамера вулична Covi Security AHD-501WC-30 (11282) | 1 499 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →