Велоліхтар Lezyne Zecto Drive Pair
Відео 1Фото 4 |
Lezyne Zecto Drive Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Zecto Drive Pair
Комплект світла Lezyne передній /задній ZECTO DRIVE PAIR (чорний) 4712805 | 2 840 грн. |
Комплект мигалок Lezyne Zecto Drive Pair black/black (Y13) 4712805 989676 | 2 840 грн. |
Комплект света Lezyne перед / зад ZECTO DRIVE PAIR Черный 4712805 989676 | 2 840 грн. |
Комплект світла Lezyne передній /задній ZECTO DRIVE PAIR (чорний) 4712805 | 2 840 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →