Вантажна шина CrossWind CW-HS02 265/70 R17.5 145J
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-HS02 265/70 R17.5 145J |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-HS02 265/70 R17.5 145J
Усі ціни 9 →CrossWind CW-HS02 (рульова вісь) 265/70 R17.5 145/143J | 10 976 грн. |
CROSS WIND CW-HS02 (рулевая) 265/70 R17.5 145/143J PR18 | 9 812 грн. |
Cross Wind CW-HS02 (рулевая) 265/70 R17.5 145/143J 18PR "3PMSF" | 9 180 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWHS02 (рулевая) 265/70 R17.5 145/143J 18PR 100257 | 9 849 грн. |
Шини CrossWind CWHS02 (рулевая) 265/70 R17,5 145/143J 18PR | 10 175 грн. |
ще 4 пропозиції