Вантажна шина CrossWind CW-RS03 315/70 R22.5 156L
Фото 2 |
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CW-RS03 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CW-RS03 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 7 →CrossWind CW-RS03 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 15 197 грн. |
Cross Wind CW-RS03 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR | 13 124 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWRS03 (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 18PR 100257 | 13 846 грн. |
CrossWind CW-RS03 (315/70R22.5 156L) | 14 124 грн. |
Шини CrossWind CWRS03 (рулевая) 315/70 R22,5 156/150L 18PR | 14 520 грн. |
CrossWind CW-RS03 (рулевая ось) 315/70 R22.5 156/150L | 15 200 грн. |
CrossWind CW-RS03 (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 15 190 грн. |