Вантажна шина CrossWind CWD10E 315/80 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD10E 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD10E 315/80 R22.5 156L
Усі ціни 6 →CROSS WIND CWD10E (ведущая) 315/80 R22.5 156/150L | 10 023 грн. |
Crosswind CWD10E (ведущая) (315/80R22.5 156L) | 10 175 грн. |
Cross Wind CWD10E (приводная) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 10 000 грн. |
CrossWind CWD10E (315/80R22.5 156L) | 10 165 грн. |
CROSS WIND CROSS WIND CWD10E (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 9 950 грн. |
Шина CROSS WIND CWD10E (провідна) 315/80 R22.5 156/150L | 11 029 грн. |