Вантажна шина Constancy 886 315/80 R22.5 156L
Фото 6 |
Виберіть розмір вантажної шини
Constancy 886 315/80 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Constancy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Constancy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Constancy 886 315/80 R22.5 156L
Constancy 886 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 11 718 грн. |
Constancy 886 (привод-карьер) 315/80 R22.5 156/150L 20PR | 9 200 грн. |
Constancy 886 (ведущая ось) 315/80 R22.5 156/150L | 11 717 грн. |
Constancy 886 (ведуча вісь) 315/80 R22.5 156/150L | 11 699 грн. |