Вантажна шина CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L 295/60 R22.5 " 150 L 315/60 R22.5 " 152 L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L
Усі ціни 11 →CrossWind CWD30K (ведуча вісь) 295/60 R22.5 150/147L | 12 982 грн. |
CROSS WIND CWD30K (ведущая) 295/60 R22.5 150/147L | 11 605 грн. |
Crosswind CWD30K (ведущая) (295/60R22.5 150L) | 11 730 грн. |
Cross Wind CWD30K (приводная) 295/60 R22.5 150/147L 16PR | 11 060 грн. |
CrossWind CWD30K (295/60R22.5 150L) | 11 716 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L
Ціни на CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWD30K 295/60 R22.5 150L | від 11 060 грн. | 11 пропозицій | ||
CrossWind CWD30K 315/60 R22.5 152L | від 11 828 грн. | 11 пропозицій |