Вантажна шина CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M
Усі ціни 9 →CrossWind CWS20E (рульова вісь) 225/75 R17.5 129/127M | 7 200 грн. |
Cross Wind CWS20E (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 14PR | 6 156 грн. |
Грузовые шины CrossWind CWS20E (рулевая) 225/75 R17.5 129/127M 1001581573 | 6 469 грн. |
CrossWind CWS20E (225/75R17.5 129M) | 6 474 грн. |
Шини CrossWind CWS20E (рулевая) 225/75 R17,5 129/127M | 6 710 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M
Ціни на CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M |
---|---|---|---|---|
CrossWind CWS20E 225/75 R17.5 129M | від 6 156 грн. | 9 пропозицій | ||
CrossWind CWS20E 235/75 R17.5 132M | від 6 540 грн. | 8 пропозицій | ||
CrossWind CWS20E 245/70 R17.5 136M | від 6 636 грн. | 9 пропозицій |