Вантажна шина CrossWind CWS30K 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
CrossWind CWS30K 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CrossWind 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CrossWind.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CrossWind CWS30K 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 12 →CrossWind CWS30K (рульова вісь) 315/70 R22.5 156/150L | 13 601 грн. |
CROSS WIND CWS30K (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L | 12 238 грн. |
Crosswind CWS30K (рулевая) (315/70R22.5 156L) | 12 342 грн. |
Cross Wind CWS30K (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 11 636 грн. |
CrossWind CWS30K (315/70R22.5 156L) | 12 412 грн. |
ще 7 пропозицій