Вантажна шина Petlas SH 110 Progreen 315/70 R22.5 156L
Виберіть розмір вантажної шини
Petlas SH 110 Progreen 315/70 R22.5 156L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas SH 110 Progreen 315/70 R22.5 156L
Усі ціни 6 →Petlas SH110 Progreen (рулевая) 315/70 R22.5 156/150L 20PR | 13 025 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen 315/70R22.5 156/150L | 13 017 грн. |
Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 13 351 грн. |
Petlas SH-110 Progreen (315/70R22.5 156L) | 13 533 грн. |
Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen 315/70R22.5 156/150L | 12 955 грн. |
PETLAS Вантажна шина PETLAS SH110 Progreen (рульова) 315/70 R22.5 156/150L | 13 414 грн. |