Праска Crownberg CB-7448
Фото 4 |
Crownberg CB-7448 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Crownberg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Crownberg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Crownberg CB-7448
Усі ціни 6 →Універсальна Праска електрична парова Crownberg Cb-7448 | 980 грн. |
Парова прасувальна праска з керамічною підошвою Сrоwnbеrg СВ 7448 з парою | 955 грн. |
Праска Crownberg Cb-7448, парова праска для одягу | 650 грн. |
Праска парова Crownberg CB-7448 з керамічною підошвою та ергономічною ручк | 697 грн. |
Праска парова для одягу Праска-очисник Електропраска Crownberg Cb7448 | 599 грн. |
Парова праска для прасування одягу з керамічною підошвою Crownberg Cb-7448 | 649 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →