Літня шина CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W
Відео 2Фото 4 |
Виберіть розмір шин
CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CST Tires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CST Tires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W
Усі ціни 25 →Шина CST Medallion MD-A1 235/45 R17 97W XL | 2 614 грн. |
CST Medallion MD-A1 235/45 R17 97W XL | 2 688 грн. |
CST Medallion MD-A1 (235/45R17 97W) | 2 635 грн. |
CST Medallion MD-A1 235/45 R17 97W XL | 2 940 грн. |
Летние шины CST Medallion MD-A1 235/45 ZR17 97W XL 1001336167 | 2 824 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W
Ціни на CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
CST Tires Medallion MD-A1 235/45 R17 97W | від 2 613 грн. | 25 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →