Літня шина Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W 235/45 R17 97 W 235/45 R17 97 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Starmaxx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Starmaxx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W
Усі ціни 20 →Шина Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W XL | 2 880 грн. |
Starmaxx UltraSport ST760 235/45 R17 97W XL | 2 832 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 (235/45R17 97W) | 2 803 грн. |
Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W | 3 123 грн. |
Летние шины Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 ZR17 97W XL 1000943619 | 3 026 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W
Ціни на Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W |
---|---|---|---|---|
Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W | від 2 714 грн. | 20 пропозицій | ||
Starmaxx Ultrasport ST760 235/45 R17 97W Run Flat | від 2 862 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →