ДБЖ CyberPower Value Pro VP700EILCD 700 ВА
Фото 5 |
CyberPower Value Pro VP700EILCD 700 ВА |
|
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог CyberPower 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі CyberPower.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити CyberPower Value Pro VP700EILCD 700 ВА
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower Value Pro 700VA (VP700EILCD) VP700EILC | 7 058 грн. |
Линейно-интерактивный ИБП CyberPower Value Pro 700VA (VP700EILCD) | 7 054 грн. |
Лінійно-інтерактивне ДБЖ CyberPower Value Pro 700VA (VP700EILCD) | 7 048 грн. |
Модификації CyberPower Value Pro VP700EILCD
Ціни на CyberPower Value Pro VP700EILCD |
---|---|---|---|---|
CyberPower Value Pro VP700EILCD 700 ВА | від 7 048 грн. | 3 пропозиції | ||
CyberPower Value Pro VP1000EILCD 1000 ВА | від 5 668 грн. | 5 пропозицій | ||
CyberPower Value Pro VP1200EILCD 1200 ВА | від 9 195 грн. | 4 пропозиції | ||
CyberPower Value Pro VP1600EILCD 1600 ВА | від 9 640 грн. | 7 пропозицій |