Дитяче автокрісло Cybex Sirona M2 i-Size
Відео 4Фото 11 |
Cybex Sirona M2 i-Size |
|
Ця модель була представлена на ринку автокрісел в 2016 році і отримала дуже високі оцінки осінніх випробувань ADAC, а також була відзначена за зручність експлутації, захищеність і привабливий дизайну. Призначена для транспортування в автомобілі дітей групи 0+/1 — з перших днів народження і до 4-х річного віку (вкладиш для немовлят купується окремо). Найбільш безпечне положення крісла проти ходу руху, але при цьому передбачена також можливість встановлення і в протилежному напрямку.
Виріб оснащений кріпленнями Isofix з індикаторами — вони просигналізують у разі неправильного встановлення виробу. Регульований упор в підлогу перешкодить обертанню моделі при лобовому ударі. У Cybex Sirona M2 i-Size нахил спинки крісла (5 позицій) і висота підголівника (12 позицій) регулюються однією рукою за допомогою системи Click-in. А глибокі боковини з L. S. P. System забезпечують додатковий захист при бокових зіткненнях. М'яка оббивка крісла з синтетичної тканини знімається для прання і не парить в жарку погоду. Всі інновації німецьких виробників цієї моделі спрямовані на підвищення комфорту і безпеки дитини.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cybex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cybex.
Купити Cybex Sirona M2 i-Size
Усі ціни 21 →Cybex Sirona M2 I-Size Deep Black 0-18Kg + Baza | 14 960 грн. |
Cybex Sirona M2 I-Size Deep Black 0-18Kg + Baza | 15 334 грн. |
Cybex Sirona M2 I-Size Deep Black 0-18Kg + Baza | 15 708 грн. |
Cybex Sirona M2 I-Size Magnolia Pink 0-18Kg + Baza | 12 520 грн. |
Cybex Sirona M2 I-Size River Blue 0-18Kg + Baza | 21 680 грн. |