Автомагнітола Cyclone MP-7099A DSP
Cyclone MP-7099A DSP
Монтаж:2DIN
Носії:карти пам'яті, USB, AUX
Дод. носій:USB (тил)
Підсилювач:45 Вт, 4 каналу
Підключення:ISO/RCA
Дисплей:7 "
Пам'ять:64 ГБ, ОЗП 4 ГБ
Підсвічування:RGB
Всі характеристики
Характеристики MP-7099A DSP
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cyclone 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cyclone.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cyclone MP-7099A DSP
Усі ціни 7 →AV-система (бездискова) Cyclone MP-7099A DSP | 8 799 грн. |
Автомагнитола Cyclone MP-7099A DSP Android 10.0, 4/64Gb, 4G, WiFi, GPS, Bl | 8 799 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP-7099A DSP | 8 799 грн. |
Автомагнітола CYCLONE MP-7099A DSP | 10 449 грн. |
Автомагнітола Cyclone MP-7099A DSP | 8 399 грн. |
Мультимедийный центр Cyclone MP-7099A DSP | 8 799 грн. |
Автомагнітола 2DIN Cyclone MP-7099A DSP | 8 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →