Велосипед Cyclone SX 2024 frame M
Фото 21 | 27 183 грн. Купити! Велосипед 29" Cyclone SX (2024) темно-фиолетовый (мат) M (165-175 см) 24-1VeloGO.com.uaЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Cyclone SX 2024 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Cyclone SX 2024 frame M
Ціни на Cyclone SX 2024 frame M |
---|---|---|---|---|
Cyclone SX 2024 frame L | від 26 520 грн. | 6 пропозицій | ||
Cyclone SX 2024 frame M | від 27 183 грн. | 1 пропозиція | ||
Cyclone SX 2024 frame XL | від 26 520 грн. | 7 пропозицій |