Вудилище D.A.M. Detek Light Feeder 330-50 (70316)
D.A.M. Detek Light Feeder 330-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Detek Light Feeder 330-50
Фидер DAM Detek Light Feeder 3.30м 50гр (2+3) | 3 077 грн. |
Фідер DAM Detek Light Feeder 3.30м 50гр (2+3) | 2 308 грн. |
Вудилище DAM Detek Light Feeder 3.3m 50g (70316) | 2 500 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →