Вудилище D.A.M. Detek Medium Feeder 330-80 (70318)
D.A.M. Detek Medium Feeder 330-80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Detek Medium Feeder 330-80
Фидер DAM Detek Medium Feeder 3.30м 80гр (2+3) | 3 374 грн. |
Вудлище фідерне DAM Detek Medium Feeder 3.30 м до 80 г (70318) | 2 530 грн. |
Вудилище DAM Detek Medium Feeder 3.3m 80g (70318) | 2 741 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →