Вудилище D.A.M. Base-X Allround 240 (70371)
D.A.M. Base-X Allround 240 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D.A.M. 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D.A.M..
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D.A.M. Base-X Allround 240
Спінінг DAM Base-X Allround 60 2.40м 30-60гр 0157680440 | 1 084 грн. |
Вудлище спінінгове DAМ Base-X Allround 60 2.4 м 30-60 гр. (70371) | 867 грн. |
Спінінг DAM Base-X Allround 60 2.40м 30-60гр. | 867 грн. |
Вудилище DAM Base-X Allround 60 2.4m 30-60g (70371) | 867 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →