Wi-Fi камера D-Link DCS-8302LH
Відео 6Фото 5 |
D-Link DCS-8302LH |
|
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог D-Link 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі D-Link.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити D-Link DCS-8302LH
Вулична камера відеоспостереження D-Link DCS-8302LH new | 3 900 грн. |
IP-камера відеоспостереження D-Link DCS-8302LH (DCS-8302LH) | 4 494 грн. |
Вулична камера відеоспостереження D-Link DCS-8302LH | 7 622 грн. |
IP-камера видеонаблюдения D-Link DCS-8302LH (DCS-8302LH) | 4 490 грн. |
IP-камера відеоспостереження D-Link DCS-8302LH (DCS-8302LH) | 4 484 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →