Комплект сигнализации KERUI G18 Plus
Відео 3Фото 2 |
KERUI G18 Plus |
|
До даного комплекту додатково підключається PTZ IP-камера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KERUI 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KERUI.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KERUI G18 Plus
Комплект сигналізації Kerui alarm G18 з Wi-Fi IP камерою чорна | 3 899 грн. |
Комплект GSM сигналізації KERUI G-18 Plus Сенсорне управління ЖК екран | 2 650 грн. |
Бездротова GSM сигналізації KERUI G-18 + Wi-Fi IP камерою (RDUFJF789DJFHG) | 3 899 грн. |
Комплект GSM сигналізації KERUI G-18 plus Білий (GHFBDGY4369FKKF) | 2 550 грн. |
Комплект сигналізації Kerui alarm G18 з Wi-Fi IP камерою | 3 889 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →