Циркуляційний насос DAB Pumps KLP 40/1200 T 13.5 м DN 40 250 мм
DAB Pumps KLP 40/1200 T 13.5 м
DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15000 л/год
Макс. напір:13.5 м
Споживана потужність:550 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики KLP 40/1200 T
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації DAB Pumps KLP 40/1200 T
Ціни на DAB Pumps KLP 40/1200 T |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps KLP 50/1200 T 11.5 м DN 50 280 мм | від 43 393 грн. | 3 пропозиції | ||
DAB Pumps KLP 65/1200 T 11.5 м DN 65 340 мм | від 44 263 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KLP 40/1200 T 13.5 м DN 40 250 мм | від 27 923 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →