Циркуляційний насос DAB Pumps KLP 40/1200 M 13.5 м DN 40 250 мм
DAB Pumps KLP 40/1200 M 13.5 м
DN 40
250 мм
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:15000 л/год
Макс. напір:13.5 м
Споживана потужність:550 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики KLP 40/1200 M
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог DAB Pumps 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі DAB Pumps.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити DAB Pumps KLP 40/1200 M 13.5 м DN 40 250 мм
Насос центробежный ИН-ЛАЙН DAB KLP 40-1200 M (official, 105110434) | 27 056 грн. |
Циркуляційний насос DAB KLP 40-1200 M 105110434 | 26 131 грн. |
Циркуляційний насос DAB KLP 40-1200M | 33 422 грн. |
Модификації DAB Pumps KLP 40/1200 M
Ціни на DAB Pumps KLP 40/1200 M |
---|---|---|---|---|
DAB Pumps KLP 40/600 M 8 м DN 40 250 мм | від 26 886 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KLP 50/1200 M 11.5 м DN 50 280 мм | від 37 622 грн. | 2 пропозиції | ||
DAB Pumps KLP 40/1200 M 13.5 м DN 40 250 мм | від 26 131 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →