Камера відеоспостереження Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm
Фото 12 |
Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm 2.8 мм3.6 мм |
|
Функція класифікації та виявлення транспортних засобів та людей.
Як вибрати камеру відеоспостереженняРозбираємось з основними критеріями вибору камер для дому, офісу, магазину, складу тощо.
Живлення по витій парі: головне про технології Power over EthernetКлючові відомості про технології подачі живлення через Ethernet до крайовим мережних пристроїв
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm
Усі ціни 47 →IP-камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm | 4 400 грн. |
IP-камера видеонаблюдения Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm | 4 400 грн. |
IP-відеокамера 4 Мп Dahua DH-IPC-HDW2449T-S-IL (2.8 мм) з подвійним підсві | 4 290 грн. |
IP камера Dahua dh-ipc-hdw2449t-s-il 2.8mm | 3 514 грн. |
DAHUA DH-IPC-HDW2449T-S-IL 2.8mm | 4 400 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm
Ціни на Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm |
---|---|---|---|---|
Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 2.8 mm | від 3 514 грн. | 50 пропозицій | ||
Dahua IPC-HDW2449T-S-IL 3.6 mm | від 3 748 грн. | 32 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →