Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-2W
Dahua KIT-HDCVI-2W
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 2 шт, фокусна 3.6 мм
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-2W
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua KIT-HDCVI-2W
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-2W |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-1W | від 9 052 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-2W | від 11 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-3W | від 14 070 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-4W | від 16 531 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-6W | від 24 443 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-8W | від 29 574 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →