Комплект відеоспостереження Dahua KIT-HDCVI-33WD
Dahua KIT-HDCVI-33WD
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 3 шт, фокусна 3.6 мм, купольні 3 шт
Роздільна здатність запису:1920x1080 пікс
Всі характеристики
Характеристики KIT-HDCVI-33WD
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua KIT-HDCVI-33WD
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-33WD 2K KIT (29572) | 23 494 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-33WD KIT | 14 863 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-33WD KIT HDCVI-6D KIT | 14 049 грн. |
Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-6D KIT HDCVI-33WD KIT | 14 863 грн. |
Модификації Dahua KIT-HDCVI-33WD
Ціни на Dahua KIT-HDCVI-33WD |
---|---|---|---|---|
Dahua KIT-HDCVI-11WD | від 6 994 грн. | 2 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-22WD | від 15 898 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua KIT-HDCVI-33WD | від 14 049 грн. | 4 пропозиції | ||
Dahua KIT-HDCVI-44WD | від 17 823 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →