Комплект відеоспостереження Dahua HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000
Фото 7 |
Dahua HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000
Тип комплекту:гібридний
Накопичувач:слотів 1 шт
Камери:спрямовані 1 шт, фокусна 2.8 мм
Роздільна здатність запису:2560x1440 пікс
HDD на 1 ТБ у комплекті.
Всі характеристики
Характеристики HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Dahua HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000
Ціни на Dahua HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000 |
---|---|---|---|---|
Dahua HDCVI-1W 2K KIT/HDD1000 | від 12 282 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-2W 2K KIT/HDD1000 | від 14 785 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-3W 2K KIT/HDD1000 | від 17 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-4W 2K KIT/HDD1000 | від 19 761 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-6W 2K KIT/HDD1000 | від 27 673 грн. | 1 пропозиція | ||
Dahua HDCVI-8W 2K KIT/HDD1000 | від 32 804 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →