Цифровий NVR відеореєстратор Dahua NVR1108HS-8P-S3/H
Dahua NVR1108HS-8P-S3/H на 4 каналина 8 каналів |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dahua 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dahua.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dahua NVR1108HS-8P-S3/H
Усі ціни 34 →Реєстратор відеоспостереження Dahua 1U 8PoE Lite DHI-NVR1108HS-8P-S3/H | 7 200 грн. |
Регистратор видеонаблюдения Dahua 1U 8PoE Lite DHI-NVR1108HS-8P-S3/H | 7 200 грн. |
IP-відеореєстратор 8-канальний з PoE Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H для систе | 7 020 грн. |
Видеорегистратор Dahua 8-канальный 1U 8PoE Lite DHI-NVR1108HS-8P-S3/H | 7 200 грн. |
Реєстратор для відеоспостереження Dahua DHI-NVR1108HS-8P-S3/H | 7 200 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Dahua NVR1108HS-8P-S3/H
Ціни на Dahua NVR1108HS-8P-S3/H |
---|---|---|---|---|
Dahua NVR1104HS-P-S3/H | від 4 559 грн. | 37 пропозицій | ||
Dahua NVR1108HS-8P-S3/H | від 6 559 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →