Котушка Daiwa Freams LT 3000 (10224-305)
Відео 1Фото 3 |
Daiwa Freams LT 3000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Freams LT 3000
Усі ціни 10 →Катушка Daiwa 21 Freams LT 3000 20004599 | 4 109 грн. |
Котушка Daiwa 21 Freams LT 3000-C,20004640 | 4 548 грн. |
Котушка Daiwa 21 Freams LT 3000,20004599 | 8 120 грн. |
Котушка Daiwa 21 Freams LT 3000 / (2178168 / 20004599) | 4 425 грн. |
Котушка Daiwa 21 Freams LT 3000-C / (2181595 / 20004640) | 4 256 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →