Котушка Daiwa Tatula HD200HL
Daiwa Tatula HD200HL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Tatula HD200HL
Daiwa Morski Multiplikator Tatula Hd 200Hl Ltd | 12 280 грн. |
Daiwa Morski Multiplikator Tatula Hd 200Hl Ltd | 12 587 грн. |
Daiwa Morski Multiplikator Tatula Hd 200Hl Ltd | 12 894 грн. |
Котушка мультиплікаторна Daiwa Tatula HD 200HL LTD (10710-225) | 12 150 грн. |
EKSTRA MOCNY MULTIPLIKATOR DAIWA TATULA HD 200HL 8626526533 | 10 947 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →