Котушка Daiwa Fuego LT 2000D (10225-205)
Відео 18Фото 4 |
Daiwa Fuego LT 2000D |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Daiwa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Daiwa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Daiwa Fuego LT 2000D
Усі ціни 8 →Катушка спиннинговая Daiwa 20 Fuego LT 2000-XH 20004649 | 2 935 грн. |
Котушка спіннінгова Daiwa 20 Fuego LT 2000-XH (20004649) | 2 935 грн. |
Катушка Daiwa 20 Fuego LT 2000-XH 20004649 | 2 935 грн. |
Котушка Daiwa 23 Fuego LT 2000D,20060035 | 4 399 грн. |
Котушка Daiwa 20 Fuego LT 2000-XH / (2160325 / 20004649) | 2 935 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →